djomla

djomla
Movie Buff - 428 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2010
Location: Beograd, Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: a little

more Recent Ratings

68 63% The Fall (2008) - Rated 17 Sep 2015
65 57% Storytelling (2001) - Rated 18 Mar 2011
2% Street Fighter (1994) - Rated 17 Mar 2011
70 69% The Fighter (2010) - Rated 17 Mar 2011
30 17% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 17 Mar 2011
78 87% Blue Valentine (2010) - Rated 14 Mar 2011
66 60% Dogtooth (2009) - Rated 14 Mar 2011
72 74% Somewhere (2010) - Rated 13 Mar 2011
72 74% True Romance (1993) - Rated 11 Mar 2011
50 32% Unknown (2011) - Rated 03 Mar 2011