![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
djpost | |
![]() |
Film Freak - 637 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2008
Location: Denmark
|
|
Message Sent!
Bio: Love movies especially on a cold windy winter night!!!!
| |

| 50 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Jan 13, 2008 |
| 60 | Dead Poets Society (1989) - Jan 13, 2008 |
| 50 | Jeepers Creepers (2001) - Jan 13, 2008 |
| 55 | 101 Dalmatians (1961) - Jan 13, 2008 |
| 50 | Halloween (1978) - Jan 13, 2008 |
| 65 | The Lost Boys (1987) - Jan 13, 2008 |
| 60 | Mindhunters (2004) - Jan 13, 2008 |
| 75 | Boyz N the Hood (1991) - Jan 13, 2008 |
| 65 | The Omen (2006) - Jan 13, 2008 |
| 50 | The Goonies (1985) - Jan 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |