Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
djrinpoche
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Warwick, NY, USA
Bio: ecclectic, sane
Recent Rankings
91 The Mahabharata (1989) - Sep 22, 2010
90 Ikiru (1952) - Sep 22, 2010
89 Kick-Ass (2010) - Sep 22, 2010
89 2001: A Space Odyssey (1968) - Sep 22, 2010
89 Life of Brian (1979) - Sep 22, 2010
94 12 Angry Men (1957) - Sep 22, 2010
90 To Have and Have Not (1944) - Sep 22, 2010
93 Tokyo Story (1953) - Sep 22, 2010
85 Pee-wee's Big Adventure (1985) - Sep 22, 2010
75 The American (2010) - Sep 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with djrinpoche. Why not go rank more films, then come back and check it out again?