![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
djura | |
![]() |
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2011
Location: beograd, srbija, Serbia
|

| 90 | Brazil (1985) - Mar 04, 2011 |
| 80 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Mar 04, 2011 |
| 100 | Seven Years in Tibet (1997) - Mar 04, 2011 |
| 70 | Mallrats (1995) - Mar 04, 2011 |
| 80 | Bubba Ho-Tep (2002) - Mar 04, 2011 |
| 60 | The Hurt Locker (2009) - Mar 04, 2011 |
| 95 | The Truman Show (1998) - Mar 04, 2011 |
| 50 | Armageddon (1998) - Mar 04, 2011 |
| 60 | Spanglish (2004) - Mar 04, 2011 |
| 100 | Fight Club (1999) - Mar 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |