Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dkangoroo
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2006
Location: USA
Recent Rankings
98 Spy Game (2001) - Nov 11, 2009
98 The Bourne Identity (2002) - Nov 11, 2009
97 The Bourne Supremacy (2004) - Nov 11, 2009
90 The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 11, 2009
90 The Bourne Identity (1988) - Nov 11, 2009
96 V for Vendetta (2006) - Dec 14, 2006
Mini-Review: good
100 Blow (2001) - Dec 14, 2006
85 Miami Vice (2006) - Dec 14, 2006
70 Mr. Deeds (2002) - Dec 14, 2006
96 Finding Neverland (2004) - Dec 14, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dkangoroo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?