dkmccub121

dkmccub121
Member Since: 06 Jan 2013
Location: Pea Ridge, Arkansas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm basically a film buff, I like all types and genres of movies. My favorites are Comedies, Thriller, Suspenseful, Thought Provoking, and Horror. I watch about 5 movies a week and I'm always looking for new DVD movies to watch and I need your recommendations!

more Recent Ratings

83 29% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 24 Aug 2013
88 48% Inception (2010) - Rated 24 Aug 2013
95 73% The Dark Knight (2008) - Rated 24 Aug 2013
87 45% Elysium (2013) - Rated 24 Aug 2013
95 73% Shaun of the Dead (2004) - Rated 06 Jan 2013
73 17% Hannibal (2001) - Rated 06 Jan 2013
93 63% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 06 Jan 2013
88 48% The Terminator (1984) - Rated 06 Jan 2013
95 73% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 06 Jan 2013
86 41% The Matrix (1999) - Rated 06 Jan 2013