Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dknippling
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Brazil (1985) - Aug 18, 2007
80 Brotherhood of the Wolf (2001) - Aug 18, 2007
85 Finding Nemo (2003) - Aug 18, 2007
80 Goodfellas (1990) - Aug 18, 2007
75 The Jungle Book (1967) - Aug 18, 2007
65 Top Gun (1986) - Aug 18, 2007
70 The Secret Garden (1993) - Aug 18, 2007
85 Fargo (1996) - Aug 18, 2007
60 Elektra (2005) - Aug 18, 2007
65 Jurassic Park (1993) - Aug 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dknippling. Why not go rank more films, then come back and check it out again?