![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dlchobbes | |
![]() |
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2011
Location: Bennington, VT, USA
|
|
Bio: retired actor
| |

| 80 | Kingpin (1996) - Jan 01, 2011 |
| 75 | What About Bob? (1991) - Jan 01, 2011 |
| 80 | Juno (2007) - Jan 01, 2011 |
| 85 | M (1931) - Jan 01, 2011 |
| 80 | Citizen Kane (1941) - Jan 01, 2011 |
| 90 | Bambi (1942) - Jan 01, 2011 |
| 75 | Syriana (2005) - Jan 01, 2011 |
| 75 | The Station Agent (2003) - Jan 01, 2011 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Jan 01, 2011 |
| 75 | Mad Max (1979) - Jan 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |