![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dlinq | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2005
|

| 70 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 22 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Alfie (2004) - Aug 13, 2007 |
| 52 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 63 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Birth (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |