dlowrey5

dlowrey5
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies and food.

more Recent Ratings

99 92% The Searchers (1956) - Rated 21 Dec 2015
87 32% The Prestige (2006) - Rated 16 Jul 2015
92 54% The World's End (2013) - Rated 16 Jul 2015
72 11% Fast & Furious 6 (2013) - Rated 16 Jul 2015
95 67% Full Metal Jacket (1987) - Rated 16 Jul 2015
98 86% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 16 Jul 2015
88 36% Argo (2012) - Rated 16 Jul 2015
95 67% Looper (2012) - Rated 16 Jul 2015
98 86% United 93 (2006) - Rated 16 Jul 2015
95 67% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 16 Jul 2015