Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dmacaluso
Film Freak - 942 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2012
Location: Italy
Recent Rankings
55 T1 Grindhouse (2007) - Apr 07, 2013
70 T5 Gamer (2009) - Apr 07, 2013
78 T9 The Thing (1982) - Apr 07, 2013
69 T3 RocknRolla (2008) - Apr 07, 2013
70 T5 2012 (2009) - Apr 07, 2013
79 T10 Tears of the Sun (2003) - Apr 07, 2013
56 T1 Death Proof (2007) - Apr 07, 2013
79 T10 The Bridge on the River Kwai (1957) - Apr 07, 2013
85 T10 Casino (1995) - Apr 07, 2013
80 T10 Magnum Force (1973) - Apr 07, 2013
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dmacaluso. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
dmacaluso's Favorite...