dmalin

dmalin
Movie Buff - 471 Film Ratings
Member Since: 03 Jun 2012
Location: Montreal, Quebec, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 22% Léon: The Professional (1994) - Rated 30 Sep 2012
35 6% Scarface (1983) - Rated 30 Sep 2012
75 51% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 26 Aug 2012
70 33% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 21 Aug 2012
75 51% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 21 Aug 2012
72 38% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 21 Aug 2012
74 47% Passenger 57 (1992) - Rated 20 Aug 2012
75 51% Dogtown and Z-Boys (2001) - Rated 20 Aug 2012
80 68% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 20 Aug 2012
78 62% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 20 Aug 2012