![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dmarques | |
![]() |
Movie Buff - 296 Films Ranked
Member Since: Nov 4, 2010
Location: Lisbon, Portugal
|

| 65 | Those Magnificent Men in Their Flying Machines (1965) - May 04, 2012 |
| 80 | American Psycho (2000) - Jan 22, 2012 |
| 89 | Yojimbo (1961) - Jan 22, 2012 |
| 82 | True Grit (2010) - Oct 03, 2011 |
| 48 | Stick It (2006) - Sep 25, 2011 |
| 93 | No Country for Old Men (2007) - Sep 25, 2011 |
| 78 | The Untouchables (1987) - Sep 24, 2011 |
| 85 | Night of the Living Dead (1968) - Sep 24, 2011 |
| 73 | Sin City (2005) - Sep 24, 2011 |
| 10 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Sep 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |