![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dmk | |
![]() |
Cinema Addict - 1547 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2009
Location: Melbourne, Vic, Australia
|
|
Message Sent!
| |
| 92 | Yi Yi (2000) - Dec 03, 2010 |
| 82 | A Brighter Summer Day (1991) - Dec 03, 2010 |
| 68 | Taipei Story (1985) - Dec 03, 2010 |
| 86 | Kong bu fen zi (1986) - Dec 03, 2010 |
| 83 | Ganja & Hess (1973) - Dec 03, 2010 |
| 63 | Jackass 3-D (2010) - Dec 03, 2010 |
| 74 | Violent Cop (1989) - Dec 03, 2010 |
| 60 | Lone Wolf McQuade (1983) - Dec 03, 2010 |
| 82 | Que la bête meure (1969) - Dec 03, 2010 |
| 76 | Melvin and Howard (1980) - Dec 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |