![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dmurraybas | |
![]() |
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2007
Location: USA
|

| 85 | Babel (2006) - Feb 28, 2007 |
| 85 | The Prestige (2006) - Feb 28, 2007 |
| 85 | Breach (2007) - Feb 28, 2007 |
| 80 | Dreamgirls (2006) - Feb 28, 2007 |
| 60 | Rocky III (1982) - Feb 28, 2007 |
| 75 | 25th Hour (2002) - Feb 28, 2007 |
| 50 | What the #$*! Do We Know?! (2004) - Feb 28, 2007 |
| 80 | Das Boot (1981) - Feb 28, 2007 |
| 85 | Secretary (2002) - Feb 28, 2007 |
| 85 | Downfall (2004) - Feb 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |