![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dnalberts | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Nov 09, 2009 |
| 90 | K-PAX (2001) - Nov 09, 2009 |
| 78 | Waiting... (2005) - Nov 09, 2009 |
| 75 | Joe Dirt (2001) - Nov 09, 2009 |
| 90 | There Will Be Blood (2007) - Nov 09, 2009 |
| 80 | The World Is Not Enough (1999) - Nov 09, 2009 |
| 82 | Mission to Mars (2000) - Nov 09, 2009 |
| 80 | Point Break (1991) - Nov 09, 2009 |
| 80 | Billy Madison (1995) - Nov 09, 2009 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Nov 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |