![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dnaygs | |
![]() |
Film Freak - 610 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2009
|

| 85 T5 | Son in Law (1993) - Jan 18, 2011 |
| 87 T6 | Freaky Friday (1976) - Jan 18, 2011 |
| 85 T5 | Surf Ninjas (1993) - Jan 18, 2011 |
| 82 T4 | Jumper (2008) - Jan 18, 2011 |
| 80 T3 | Good Luck Chuck (2007) - Jan 18, 2011 |
| 100 T10 | Dave Chappelle: For What It's Worth (2004) - Jan 18, 2011 |
| 89 T7 | Couples Retreat (2009) - Jan 18, 2011 |
| 0 T1 | Jackass: The Movie (2002) - Jan 18, 2011 |
| 85 T5 | Legally Blonde (2001) - Jan 18, 2011 |
| 95 T9 | Futurama: Bender's Game (2008) - Jan 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,056,000 Movie Rankings and Counting... |