![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dnedved | |
![]() |
Movie Buff - 312 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 81 | The Devil Wears Prada (2006) - Apr 19, 2008 |
| 74 | Blood Diamond (2006) - Apr 19, 2008 |
| 91 | The Last King of Scotland (2006) - Apr 19, 2008 |
| 83 | The Departed (2006) - Apr 19, 2008 |
| 86 | Eastern Promises (2007) - Apr 19, 2008 |
| 82 | In the Valley of Elah (2007) - Apr 19, 2008 |
| 60 | The Bourne Ultimatum (2007) - Apr 19, 2008 |
| 90 | American Gangster (2007) - Apr 19, 2008 |
| 50 | Gangs of New York (2002) - Apr 19, 2008 |
| 93 | No Country for Old Men (2007) - Apr 19, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |