![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dnljeff | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2010
Location: USA
|

| 90 T6 | Gran Torino (2008) - Nov 14, 2010 |
| 93 T7 | The Dark Knight (2008) - Nov 14, 2010 |
| 85 T5 | Inception (2010) - Nov 14, 2010 |
| 95 T8 | Pulp Fiction (1994) - Nov 14, 2010 |
| 89 T5 | Hancock (2008) - Nov 14, 2010 |
| 80 T4 | The Terminal (2004) - Nov 14, 2010 |
| 98 T9 | The Hangover (2009) - Nov 14, 2010 |
| 0 T1 | Brokeback Mountain (2005) - Nov 14, 2010 |
| 90 T6 | The Shawshank Redemption (1994) - Nov 14, 2010 |
| 80 T4 | Star Trek (2009) - Nov 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |