Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dnzdmr7
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: May 30, 2010
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
80 The Others (2001) - Jun 08, 2010
60 The General's Daughter (1999) - Jun 08, 2010
100 The Pursuit of Happyness (2006) - Jun 08, 2010
80 Star Trek: Nemesis (2002) - Jun 08, 2010
100 The Silence of the Lambs (1991) - Jun 08, 2010
100 The Ring (2002) - Jun 08, 2010
100 Cars (2006) - Jun 08, 2010
100 Aliens (1986) - Jun 08, 2010
100 The Last Samurai (2003) - Jun 08, 2010
100 The Bellboy (1960) - Jun 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dnzdmr7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?