![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dobrava7 | |
![]() |
Movie Buff - 145 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2012
Location: Slovenia
|

| 87 | Predator (1987) - Jan 17, 2012 |
| 99 | Die Hard (1988) - Jan 17, 2012 |
| 90 | Salt (2010) - Jan 17, 2012 |
| 95 | The Rock (1996) - Jan 17, 2012 |
| 70 | A Knight's Tale (2001) - Jan 17, 2012 |
| 99 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 17, 2012 |
| 85 | Son of the Mask (2005) - Jan 17, 2012 |
| 87 | Machete (2010) - Jan 17, 2012 |
| 90 | Aliens (1986) - Jan 17, 2012 |
| 89 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |