![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
docdoc | |
![]() |
Movie Buff - 228 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2005
Location: USA
|

| 70 | Scooby-Doo (2002) - May 31, 2008 |
| 60 | Michael (1996) - May 31, 2008 |
| 90 | Clueless (1995) - May 31, 2008 |
| 80 | Harvey (1950) - May 31, 2008 |
| 50 | My Super Ex-Girlfriend (2006) - May 31, 2008 |
| 80 | Scent of a Woman (1992) - May 31, 2008 |
| 80 | Rush Hour (1998) - May 31, 2008 |
| 90 | As Good As It Gets (1997) - May 31, 2008 |
| 75 | The Longest Day (1962) - May 31, 2008 |
| 80 | Fargo (1996) - May 31, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |