![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
doceirias | |
![]() |
Movie Buff - 256 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Others (2001) - Aug 03, 2007 |
| 75 | Zoolander (2001) - Aug 03, 2007 |
| 75 | Gremlins (1984) - Aug 03, 2007 |
| 75 | Bad Boys II (2003) - Aug 03, 2007 |
| 45 | Batman Forever (1995) - Aug 03, 2007 |
| 90 | The Princess Bride (1987) - Aug 03, 2007 |
| 40 | Armageddon (1998) - Aug 03, 2007 |
| 100 | Children of Men (2006) - Aug 03, 2007 |
| 70 | The Name of the Rose (1986) - Aug 03, 2007 |
| 10 | Dead Poets Society (1989) - Aug 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |