Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
doctorbuzz
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2007
Location: USA
Recent Rankings
85 The Big Lebowski (1998) - Oct 22, 2007
85 Undercover Brother (2002) - Oct 22, 2007
45 Forrest Gump (1994) - Oct 22, 2007
75 Heathers (1989) - Oct 22, 2007
70 Sideways (2004) - Oct 22, 2007
80 Winged Migration (2001) - Oct 22, 2007
90 Spirited Away (2002) - Oct 22, 2007
75 Annie Hall (1977) - Oct 22, 2007
25 Firewall (2006) - Oct 22, 2007
70 Glengarry Glen Ross (1992) - Oct 22, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with doctorbuzz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?