![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
doddsinator | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2009
Location: Edmonton, Alberta, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 8 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Dec 15, 2011 |
| 10 | Blue Valentine (2010) - Jul 05, 2011 |
| 9 | 25th Hour (2002) - Jun 30, 2011 |
| 4 | 3 Backyards (2011) - Jun 29, 2011 |
| 8 | Super 8 (2011) - Jun 29, 2011 |
| 8 | Super Size Me (2004) - Jun 20, 2011 |
| 8 | 21 Grams (2003) - Jun 20, 2011 |
| 8 | Mysterious Skin (2004) - Jun 10, 2011 |
| 6 | Crips and Bloods: Made in America (2008) - Jun 06, 2011 |
| 9 | Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills (1996) - Jun 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |