![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
_dodger_ | |
![]() |
Movie Buff - 192 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Attack the Block (2011) - Feb 05, 2012 |
| 80 | Man on Fire (2004) - Nov 28, 2011 |
| 90 | Inside Man (2006) - Nov 26, 2011 |
| 70 | About a Boy (2002) - Nov 25, 2011 |
| 60 | Captain America: The First Avenger (2011) - Nov 25, 2011 |
| 55 | Killer Elite (2011) - Nov 24, 2011 |
| 65 | Cowboys & Aliens (2011) - Nov 24, 2011 |
| 80 | The Town (2010) - Nov 21, 2011 |
| 70 | Soul Kitchen (2009) - Oct 15, 2011 |
| 50 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Sep 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |