![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dodobaba | |
![]() |
Movie Buff - 268 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2008
Location: Istanbul, Türkiye, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Adaptation. (2002) - Jun 25, 2010 |
| 0 | Videodrome (1983) - Dec 12, 2009 |
| 85 | Eskiya (1996) - Dec 12, 2009 |
| 70 | Persepolis (2007) - Dec 12, 2009 |
| 85 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Dec 12, 2009 |
| 53 | Scream (1996) - Dec 12, 2009 |
| 50 | The Cable Guy (1996) - Dec 12, 2009 |
| 75 | The Mist (2007) - Dec 12, 2009 |
| 85 | Edward Scissorhands (1990) - Dec 12, 2009 |
| 90 | The Blair Witch Project (1999) - Dec 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |