Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dodosarac
Cinema Addict - 1043 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: Baton Rouge, La, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
82 Kabadayi (2007) - Sep 12, 2009
81 Silent Hill (2006) - Sep 12, 2009
45 Role Models (2008) - Sep 12, 2009
74 Osmanli cumhuriyeti (2008) - Sep 12, 2009
88 Bliss (2007) - Sep 12, 2009
62 Invisible Target (2007) - Sep 12, 2009
66 I Love You, Man (2009) - Sep 12, 2009
71 All the King's Men (2006) - Sep 12, 2009
67 The Holiday (2006) - Sep 12, 2009
78 Breaking and Entering (2006) - Sep 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dodosarac. Why not go rank more films, then come back and check it out again?