Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dogbert
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
40 Phenomenon (1996) - Aug 18, 2009
46 S.W.A.T. (2003) - Aug 18, 2009
48 Jingle All the Way (1996) - Aug 18, 2009
51 Home Alone (1990) - Aug 18, 2009
69 Bolt (2008) - Aug 18, 2009
58 Edward Scissorhands (1990) - Aug 18, 2009
51 Big Daddy (1999) - Aug 18, 2009
68 The Road Warrior (1981) - Aug 18, 2009
73 Quantum of Solace (2008) - Aug 18, 2009
76 Gattaca (1997) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dogbert. Why not go rank more films, then come back and check it out again?