![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dogboi | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Honesdale, PA, USA
|

| 75 | Contact (1997) - Sep 19, 2010 |
| 40 | The Village (2004) - Sep 19, 2010 |
| 82 | Stevie (2002) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Brother's Keeper (1992) - Sep 19, 2010 |
| 85 | The Bridge (2006) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Sherlock Holmes (2009) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Talhotblond (2009) - Sep 19, 2010 |
| 89 | Solitary Man (2010) - Sep 19, 2010 |
| 90 | City Island (2009) - Sep 19, 2010 |
| 55 | The Golden Child (1986) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |