dogsofwar89

dogsofwar89
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: commack, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 77% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 13 Feb 2012
85 86% The Castle in the Sky (1986) - Rated 13 Feb 2012
77 71% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Feb 2012
81 83% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 13 Feb 2012
39 3% Shrek the Third (2007) - Rated 13 Feb 2012
60 27% Robot Chicken: Star Wars Episode II (2008) - Rated 13 Feb 2012
55 19% A Bug's Life (1998) - Rated 13 Feb 2012
57 21% Shark Tale (2004) - Rated 13 Feb 2012
69 47% Kung Fu Panda (2008) - Rated 13 Feb 2012
76 69% Bambi (1942) - Rated 13 Feb 2012