![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dogukannnnnn | |
![]() |
Film Freak - 518 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2009
|
|
Message Sent!
500 characters left
Bio: ada
| |

| 3 | American Ninja V - Jan 27, 2010 |
| 70 | Ninja Assassin - Jan 27, 2010 |
| 87 | The Notebook - Jan 27, 2010 |
| 76 | Avatar - Jan 27, 2010 |
| 76 | We Were Soldiers - Nov 27, 2009 |
| 84 | Doctor Zhivago - Nov 26, 2009 |
| 92 | Chicago - Nov 26, 2009 |
| 50 | Twilight - Nov 26, 2009 |
| 80 | Good Morning, Vietnam - Nov 26, 2009 |
| 86 | Four Rooms - Sep 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,519,000 Movie Rankings and Counting... |