![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dogusyildiz | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2010
Location: Turkey
|

| 80 | Elektra (2005) - Apr 27, 2010 |
| 95 | Ocean's Eleven (2001) - Apr 27, 2010 |
| 70 | The Fifth Element (1997) - Apr 27, 2010 |
| 95 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Apr 27, 2010 |
| 95 | Seven (1995) - Apr 27, 2010 |
| 90 | Spider-Man (2002) - Apr 27, 2010 |
| 95 | Spider-Man 2 (2004) - Apr 27, 2010 |
| 95 | X-Men (2000) - Apr 27, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Apr 27, 2010 |
| 80 | The Island (2005) - Apr 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |