![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dojokm | |
![]() |
Film Freak - 775 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2006
|

| 70 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Major League (1989) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Sin City (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Rock Star (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Rain Man (1988) - Aug 13, 2007 |
| 60 | There's Something About Mary (1998) - Aug 13, 2007 |
| 81 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |