![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dokbeast7 | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 85 | District 9 (2009) - Aug 23, 2009 |
| 74 | The Fifth Element (1997) - Aug 19, 2009 |
| 91 | Batman Begins (2005) - Aug 19, 2009 |
| 94 | Jurassic Park (1993) - Aug 19, 2009 |
| 79 | Hitch (2005) - Aug 18, 2009 |
| 93 | Band of Brothers (2001) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Punisher (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Hero (2002) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Last Samurai (2003) - Aug 18, 2009 |
| 88 | King Kong (2005) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |