![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dolladocc | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Bio: Aliens loves popcorn!
| |

| 90 | Antichrist (2009) - Mar 16, 2010 |
| 45 | Ekko (2007) - Mar 16, 2010 |
| 75 | The Mask (1994) - Mar 16, 2010 |
| 60 | The Reader (2008) - Mar 16, 2010 |
| 80 | The Pursuit of Happyness (2006) - Mar 16, 2010 |
| 90 | Synecdoche, New York (2008) - Mar 16, 2010 |
| 90 | C'était un rendez-vous (1976) - Mar 16, 2010 |
| 80 | The Yellow Handkerchief of Happiness (1977) - Mar 16, 2010 |
| 75 | A Clockwork Orange (1971) - Mar 16, 2010 |
| 100 | Big Fish (2003) - Mar 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |