![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dolphy | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2010
|

| 12 | Sugar (2009) - Jan 29, 2010 |
| 30 | Half Nelson (2006) - Jan 29, 2010 |
| 20 | Drugstore Cowboy (1989) - Jan 29, 2010 |
| 23 | My Own Private Idaho (1991) - Jan 29, 2010 |
| 2 | Even Cowgirls Get the Blues (1993) - Jan 29, 2010 |
| 21 | To Die For (1995) - Jan 29, 2010 |
| 8 | Good Will Hunting (1997) - Jan 29, 2010 |
| 14 | Gerry (2002) - Jan 29, 2010 |
| 16 | Elephant (2003) - Jan 29, 2010 |
| 11 | Last Days (2005) - Jan 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |