![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
domdada | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2009
Location: Milano, Italy
|

| 70 | Men in Black (1997) - Aug 26, 2009 |
| 40 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 26, 2009 |
| 60 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 26, 2009 |
| 70 | Independence Day (1996) - Aug 26, 2009 |
| 90 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Aug 26, 2009 |
| 30 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 26, 2009 |
| 70 | Life of Brian (1979) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Watchmen (2009) - Aug 26, 2009 |
| 5 | Mr. Deeds (2002) - Aug 26, 2009 |
| 80 | The Crow (1994) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |