![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
doncorleone | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2007
Location: USA
|

| 75 | Friday (1995) - Feb 09, 2007 |
| 70 | American Wedding (2003) - Jan 21, 2007 |
| 88 | Clerks (1994) - Jan 21, 2007 |
| 64 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jan 21, 2007 |
| 71 | 50 First Dates (2004) - Jan 21, 2007 |
| 78 | A Christmas Story (1983) - Jan 21, 2007 |
| 77 | The Sixth Sense (1999) - Jan 21, 2007 |
| 69 | Legally Blonde (2001) - Jan 21, 2007 |
| 84 | Requiem for a Dream (2000) - Jan 21, 2007 |
| 65 | The Blair Witch Project (1999) - Jan 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |