![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dong | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Singapore
|

| 80 | Charlie's Angels (2000) - Sep 20, 2010 |
| 90 | The Princess Diaries (2001) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Cars (2006) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Finding Nemo (2003) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Mission: Impossible 2 (2000) - Sep 20, 2010 |
| 60 | Snakes on a Plane (2006) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Sherlock Holmes (2009) - Sep 20, 2010 |
| 80 | The Mummy Returns (2001) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Cast Away (2000) - Sep 20, 2010 |
| 75 | The Game (1997) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |