Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dontomasi
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2010
Location: Netherlands
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Trainspotting (1996) - Aug 18, 2010
70 Up in the Air (2009) - Aug 18, 2010
71 Sex Drive (2008) - Aug 18, 2010
75 The Hangover (2009) - Aug 18, 2010
77 Good Bye Lenin! (2003) - Aug 18, 2010
74 Priceless (2008) - Aug 18, 2010
72 The Idiots (1998) - Aug 18, 2010
65 3000 Miles to Graceland (2001) - Aug 18, 2010
79 Amélie (2001) - Aug 18, 2010
79 Downfall (2004) - Aug 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dontomasi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?