![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dookie | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2008
Location: USA
|

| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 30, 2008 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 30, 2008 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Aug 30, 2008 |
| 90 | Wedding Crashers (2005) - Aug 30, 2008 |
| 75 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Aug 30, 2008 |
| 80 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Aug 30, 2008 |
| 80 | Outfoxed: Rupert Murdoch's War on Journalism (2004) - Aug 30, 2008 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Aug 30, 2008 |
| 90 | Fracture (2007) - Aug 30, 2008 |
| 100 | Baraka (1992) - Aug 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |