![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
doorsia | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2006
Location: USA
|

| 97 | American Psycho (2000) - Dec 14, 2006 |
| 95 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Dec 14, 2006 |
| 100 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 14, 2006 |
| 98 | The Departed (2006) - Dec 14, 2006 |
| 94 | Catch Me If You Can (2002) - Dec 14, 2006 |
| 10 | The Aristocrats (2005) - Dec 14, 2006 |
| 70 | Saving Silverman (2001) - Dec 14, 2006 |
| 90 | Joe Dirt (2001) - Dec 14, 2006 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 14, 2006 |
| 99 | The Breakfast Club (1985) - Dec 14, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |