![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dorakorewa | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2008
Location: USA
|

| 100 | There Will Be Blood (2007) - Nov 18, 2008 |
| 99 | Pulp Fiction (1994) - Nov 18, 2008 |
| 0 | Contact (1997) - Nov 18, 2008 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Nov 18, 2008 |
| 99 | The Usual Suspects (1995) - Nov 18, 2008 |
| 98 | Little Miss Sunshine (2006) - Nov 18, 2008 |
| 99 | Batman Begins (2005) - Nov 18, 2008 |
| 100 | Y Tu Mamá También (2001) - Nov 18, 2008 |
| 0 | Click (2006) - Nov 18, 2008 |
| 15 | 8 Mile (2002) - Nov 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |