dorkfish

dorkfish
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 84% The Squid and the Whale (2005) - Rated 02 Apr 2007
45 30% The Butterfly Effect (2004) - Rated 02 Apr 2007
60 43% Jackie Brown (1997) - Rated 02 Apr 2007
75 74% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 02 Apr 2007
80 84% Reservoir Dogs (1992) - Rated 02 Apr 2007
65 52% Party Monster (2003) - Rated 02 Apr 2007
85 91% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 02 Apr 2007
70 64% Bottle Rocket (1996) - Rated 02 Apr 2007
95 98% Bamboozled (2000) - Rated 02 Apr 2007
70 64% He Got Game (1998) - Rated 02 Apr 2007