![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dorki | |
![]() |
Film Freak - 678 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2011
Location: izmir, Turkey
Age: 27
Gender: Male
Status: Single
|

| 90 | A Bittersweet Life (2005) - Jan 08, 2012 |
| 80 | Real Steel (2011) - Jan 08, 2012 |
| 68 | 12 (2007) - Nov 28, 2011 |
| 70 | Larry Crowne (2011) - Nov 28, 2011 |
| 85 | Robin Hood (2010) - Sep 07, 2011 |
| 86 | The Thing (1982) - Sep 07, 2011 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Sep 07, 2011 |
| 66 | Saw V (2008) - Sep 07, 2011 |
| 68 | The Manchurian Candidate (2004) - Sep 07, 2011 |
| 65 | Garden State (2004) - Sep 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |