dorukok

dorukok
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 92% 12 Monkeys (1995) - Rated 29 Feb 2016
84 72% RocknRolla (2008) - Rated 08 Apr 2015
80 50% Big Fish (2003) - Rated 08 Apr 2015
81 58% Nightcrawler (2014) - Rated 08 Apr 2015
70 13% American Pie 2 (2001) - Rated 08 Apr 2015
69 10% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 08 Apr 2015
73 22% X2: X-Men United (2003) - Rated 08 Apr 2015
82 63% 28 Days Later (2002) - Rated 08 Apr 2015
75 29% The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Rated 08 Apr 2015
78 39% A Clockwork Orange (1971) - Rated 08 Apr 2015