Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dotsleep
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2006
Location: USA
Recent Rankings
83 School of Rock (2003) - Aug 13, 2007
89 Four Brothers (2005) - Aug 13, 2007
78 The Island (2005) - Aug 13, 2007
68 Waiting... (2005) - Aug 13, 2007
92 Swordfish (2001) - Aug 13, 2007
87 Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007
90 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Aug 13, 2007
92 Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007
88 Collateral (2004) - Aug 13, 2007
92 Saw II (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dotsleep. Why not go rank more films, then come back and check it out again?