Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dougrussell
Movie Buff - 359 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Gattaca (1997) - Aug 23, 2009
50 Bad Boys (1995) - Aug 23, 2009
15 Batman Forever (1995) - Aug 23, 2009
40 Spaceballs (1987) - Aug 23, 2009
60 Bulletproof Monk (2003) - Aug 23, 2009
50 Airheads (1994) - Aug 23, 2009
40 Dirty Work (1998) - Aug 23, 2009
55 The Time Machine (2002) - Aug 23, 2009
75 Lady and the Tramp (1955) - Aug 23, 2009
40 Robots (2005) - Aug 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dougrussell. Why not go rank more films, then come back and check it out again?