![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dpr | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2006
Location: USA
|
| 90 | This Is Spinal Tap (1984) - Aug 13, 2007 |
| 87 | The Princess Bride (1987) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Squid and the Whale (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Rushmore (1998) - Aug 13, 2007 |
| 92 | I Heart Huckabees (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Fish Called Wanda (1988) - Aug 13, 2007 |
| 83 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Fifth Element (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |